Přeskočit na obsah

Program

Méně byrokracie, více demokracie!

Členství v EU je pro ČR životně důležité. Je dobře, že lidé mohou po Evropě svobodně cestovat, studovat, pracovat a podnikat.

Více žen a mladých lidí do politiky!

Mladí občané, kteří budou dlouhodobě žít v Evropě, by měli mít možnost ovlivnit směřování EU. Naše strana se pyšní nejnižším věkovým průměrem mezi všemi politickými subjekty v aktuálních volbách a též nejvyšším zastoupením žen na naší kandidátní listině.

Řešme klimatickou krizi!

Mezi naše priority patří boj proti globálním změnám klimatu. Proto chceme co nejrychleji zastavit těžbu uhlí, ukončit provoz uhelných elektráren a nahradit je obnovitelnými zdroji. Je pro nás důležité chránit ovzduší, vodu, půdu i lesy.

Bezpečné Česko v bezpečné Evropě

Je pro nás důležité, aby se naši občané cítili v bezpečí. Proto musíme posílit boj proti pašerákům ilegálních imigrantů, proti terorismu a proti ruským agentům. Jsme rádi, že Česká republika je součástí NATO, chceme nadále spolupracovat s našimi spojenci a chceme společnou evropskou armádu.

Braňme lidská práva! 🌈

Podporujeme manželství pro všechny a úsilí o rovnost práv bez ohledu na sexuální orientaci, národnost či náboženské vyznání. Chceme rovná práva pro všechny.

“Ahoj, jmenuji se Šimon Hlinovský a kandiduju do europarlamentu. Už skoro dvacet let vedu kroužky, kde učím děti, jak poskytovat první pomoc. Vždy jsem se snažil pomáhat lidem a proto jdu do politiky. Své zážitky z demonstrací a dalších akcí jsem popsal v knize Očima mladého aktivisty. Chtěl bych řešit klimatickou krizi, aby se tu dalo žít i v budoucnu. Taky bych chtěl bojovat za lidská práva. Za LANO kandiduje na předních místech nejvíc žen s nejmladším věkovým průměrem. Můžete mě sledovat na instagramu a klidně mi napište, co byste chtěli změnit. Budu rád, když nám dáte svůj hlas. Šimon Hlinovský Liberální aliance nezávislých občanů”

ŠIMON HLINOVSKÝ
LIBERÁLNÍ ALIANCE NEZÁVISLÝCH OBČANŮ